Zainteresowany ofertą Mercedesa? Odwiedź salon Voyager Group w Poznaniu

Nasza firma to autoryzowany dealer marki Mercedes Benz w Poznaniu. Od ponad 20 lat oferujemy nowe modele Mercedesa. Cały czas dążymy do doskonałości i perfekcji obsługę naszych klientów. Dziś jesteśmy jednym z najnowocześniejszych salonów Mercedesa w Polsce. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem nowego modelu Mercedesa to odwiedź nasz salon.

Dziś Voyager Club to jedne z najnowocześniejszych salonów i serwisów marki Mercedes w Polsce. Nasza powierzchnia to ponad 1200 m kwadratowych. Posiadamy nowoczesny sprzęt zgodnie z aktualnymi standardami serwisów Mercedesa. Wiele stanowisk powoduje. że możemy obsługiwać kilkanaście samochodów na raz dzięki czemu możemy zaoferować krótkie oczekiwania na naprawę lub serwis.

Salon Mercedesa - Voyager Group Poznań
https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Nasza firma jako autoryzowany serwis zajmuje się kompleksową obsługą samochodów osobowych marki Mercedes. W naszym zakresie kompleksowa obsługa gwarancyjny i pogwarancyjny a także naprawa i diagnostyka oraz likwidacja szkód komunikacyjnych. Informacje na temat naszego salonu a także wszystkich usług dostępne na naszej stronie internetowej.

Źródło: https://www.voyagergroup.mercedes-benz.pl/pl/desktop/home.html

Post Author: uzytkownik